top of page

Olga Budziszewska

Nieustannie poszukuje  nowatorskich rozwiązań i nietypowych połączeń. Badania satysfakcji klienta realizuje od 2003 roku m.in.: w szpitalach, NGO, administracji publicznej. Od 2005 nabiera doświadczenia w dziedzinie zarządzania: w pracy z ISO 9001 oraz bezpieczeństwem informacji.   Uczy się od najlepszych, kolekcjonuje dobre pomysły, szuka wyjątkowych ludzi. Projektując badania czuje się jak ryba w wodzie; analizując ich wyniki - zaraża entuzjazmem.  Orędowniczka mediacji w Polsce i mediator z pasją. Z wielkim uporem realizuje swoje pomysły - zawsze z sukcesem. Pomysłodawczyni i założycielka Mirar Obserwatorium Satysfakcji Klienta.Uwielbia się zmęczyć na rowerze, relaksuje ćwicząc jogę, marzy o dalekich podróżach.

Wierzę, że są postawą sukcesu są przejrzyste, autentyczne zależności i układy międzyludzkie a uważne wsłuchanie się w głos klienta pozwala zbudować długotrwałe relacje biznesowe oparte na mocnych fundamentach.


Renata Wasylów

Certyfikowany Trener Biznesu Szkoły Moderator

Certyfikowany Coach, Absolwentka CoachWise Essentials™

Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim na temat efektywnej komunikacji, empatii, kształtowania wizerunku, zarządzania sobą w czasie, strategii marketingowej i trade marketingowej oraz rozwoju osobistego oraz prowadzi sesje coachingowe oparte na metodzie CoachWise. Współpracuje z dużymi korporacjami i organizacjami, tworząc strategie marek, zarządzania działaniami ATL i BTL m.in. dla sektora finansowego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego i FMCG (dóbr szybkozbywalnych). Po ukończeniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ze specjalizacją w finansach i inwestycjach rozpoczęła karierę w marketingu korporacyjnym pracując jako Brand Manager oraz Trade Marketing Manager. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, BFGoodrich, Vanish, Bang, Frolic, Harpic, AirWick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Prowadziła zaawansowane projekty z zakresu budowania i zarządzania marką, pozycjonowania przedsiębiorstw, tworzenia koncepcji i realizacji kampanii reklamowych. Jest skutecznym menedżerem projektów.

Pracując z ludźmi opieram się na empatii i wiedzy z zakresu psychologii, wychodząc z założenia, że „na początku była rozmowa”.

 
Magdalena Kozłowska-Deć

Jest trenerem, menedżerem marek, doradcą i praktykiem biznesowym. Posiada 15-letnie doświadczenie biznesowe, obejmujące zagadnienia z zakresu działania organizacji – zarządzania, marketingu, sprzedaży, rozwoju osób – ich kompetencji zawodowych i psychospołecznych.

Entuzjastka łączenia wiedzy z doświadczeniem praktycznym – absolwentka studiów z zakresu Psychologii Komunikacji Społecznej (UMCS, Lublin), Ekonomii – Zarządzania i Marketingu (UMCS, Lublin), słuchaczka Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, najlepszej w Polsce Szkoły Coachów ICF.

Współpracuje z Dojrzewalnią Róż, prowadząc zajęcia podczas cyklicznego (25 edycji), największego w Polsce festiwalu rozwojowego PROGRESSteron. Przez ostatnią dekadę związana z branżą informatyczną, jako partner, a później pracownik firmy Microsoft.

Prowadziła zaawansowane projekty z zakresu kształtowania i rozwoju marek, sprzedaży, wielokanałowego wsparcia sprzedaży produktów B2B, tworzenia i rozwoju sieci partnerskiej. Realizowała kompleksowe kampanie promocyjne oraz programy edukacyjne dla polskich przedsiębiorstw. Jest skutecznym menedżerem projektów angażujących wiele osób i zasobów. Dobrze funkcjonuje w sytuacji permanentnej zmiany i w niedoczasie.

Pracując z ludźmi, hołduję dwóm najważniejszym zasadom komunikacyjnym: „ludzie są różni” oraz „wszyscy jesteśmy podobni”, oferując ciekawość, empatię i szacunek do drugiej osoby.

 

 

 

Katarzyna Szwedor

Socjolog i ewaluator. Absolwentka Collegium Civitas. Związana z Instytutem Studiów Politycznych (PAN) i Uniwersytetem Warszawskim. Obecnie pracuje na Politechnice Warszawskiej. Bliska jest jej socjologia jakościowa oraz projekty ewaluacyjne, którymi zajmuje się od 7 lat. Dotychczas realizowała badania na zlecenie instytucji rządowych, samorządowych, pozarządowych oraz biznesu. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół: edukacji, ekonomii społecznej, rozwoju przedsiębiorstw a także aktywizacji społeczności lokalnej. Najbardziej lubi badania z gatunku action research – dążące do zmiany sytuacji, natomiast  współczynnik humanistyczny to jej żywioł. Jej zaletą jest łączenie myślenia analitycznego i systemowego oraz dociekliwość. Lubi gdy z chaosu wyłania się porządek. Dostrzega to czego nie widać na pierwszy rzut oka. Prywatnie miłośniczka wszystkiego co niezależne oraz niezwykłe począwszy od kina i przyrody a kończąc na niesfornym psie rasy shiba-inu. 

Łączę teorię z praktyką, uważając, że wiedza naukowa stanowi cenny walor dla biznesu, a biznes może być realną inspiracją dla badań naukowych.

bottom of page